Hakkımızda

Hakkımızda

1979 Ankara Doğumluyum. İlk ve orta okulumu Ankara'da tamamladım, halen daha Anadolu Üniversitesi Halkla İlişkiler son sınıf öğrencisiyim. Ticaret Hayatına 1999 yıllarında firmalara kurumsal web sayfaları hazırlamakla başladı. 2005 yılında Eske Bilişim bünyesinde sektörde kendini yetiştirmiş arkadaşlarımızla birlikte aktif olarak birçok firma ile ticari dostluk sağladık ve reklam yönetimleri ile ilgili ciddi tecrübeler edindik. Grafik Tasarımlarını, Web Tasarımlarını uygulamayı ve sunarak başarılı bir şekilde kendimizi geliştirdik.

Genciz Dİnamiğiz..Bu yolda bize destek olurmusunuz?

 

Web tasarım aşamaları nelerdir?

Müşterilerimizin ihtiyaçlarına ve beklentilerine en iyi cevap verecek tasarımları yaparak sunuyoruz. Daha sonrasında birlikte çalışma ile en iyi sonucu elde ederiz. Tasarımı yayınladıktan sonra güncel gelişmeleri takip ederek yazılımlarımız sürekli yenilenir. Bilişim sektöründe araştırmak, uygulamak bizden fikir sizden politikası ile her zaman aktif olarak çalışmalarımızı sürdürüyoruz.

Kalite politikamız gereği ihtiyaçlarınızı kararlaştırıp en iyi cevap verecek arayüz uygulamaları ile güvenlik alt yapımızı birleştirip firmanızın ihtiyaçlarını karşılıyoruz. Arayüz tasarımlarımız yapay zeka teknolojisi ile sürekli öğrenir ve kendisini geliştirir. Sürekli tutulan loglar ile arayüzü şekillendirmede müşterilerinizin ve sizlerin ihtiyaçlarını tespit edip uygulayabiliriz.

Firmanızın ihtiyaçlarına uygun özel yazılım programları ile işlerinizi kolaylaştırmak bizim işimiz. Uzman ekibimiz ihtiyaçlarınızı anlayarak işlerinizi kolaylaştırmak için Bilişim Teknolojilerinin desteği ile alt yapıyı kurup arayüz ve tasarımlarımızla işlerinizin kolaylaşmasını, üstünüzdeki iş yükünün azalmasını sağlıyoruz.

Biz Kimiz?

 • Misyonumuz

  Misyonumuz çalıştığımız firmaların kurumsal kimliklerine sadık kalarak internet ortamında en iyi şekilde temsil edilmesini sağlamak, hedeflerine ulaştırmak. Blişim sektöründe kendimizi geliştirerek iyiyi sunmaya çalışmak.

  Güvenlik ve Network alt yapı hizmetlerini en iyi şekilde uygulamak.

 • Vizyonumuz

  Çalıştığımız firma ve bireylerin ihtiyaçlarını tam anlamıyla anlamak ve doğru sonucu ulaştırmak. Sektörlerinde en iyi şekilde temsil etmek ve destek sunmak. Amacımız paradan önce çalıştığımız kişilerin en iyi temsil edilmesidir.

 • Kalite Politikamız

  Faaliyet Alanımızda

  Bilgi Teknolojilerindeki gelişmelerin yakın takipçisi olarak güvenilir, hızlı, istikrarlı ürün ve hizmet sunumuzla müşterilerimiz tarafından, sözüne bağlılığımız ve Sorumluluk anlayışımızla tedarikçilerimiz tarafından, Aranılan, güvenilen ve tercih edilen bir firma olmaktır…

  Seçkin, güvenilir ve katma değeri yüksek çözümler üreten uzman ekibimizi müşteri ihtiyaç ve beklentilerine odaklayarak Müşteri Coşkusu (sadık, memnun Müşteriler) yaratmak için planlı, akılcı kararlar alarak ve kaynaklarımızı etkin biçimde kullanarak, Kalite sistemimizi sürekli geliştirmektir.